Fitnes Club Szczecin

Instruktorzy

alt

Wszystkie zajęcia w Fitness Club prowadzone są przez wyszkolonych i ciągle podnoszących swoje kwalifikacje instruktorów. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywali na różnych szkołach, kursach i konwencjach.

Współpracujemy ze szkołą Profi Fitness School. (www.profi-fitness.com.pl) , która cykliczne organizuje konwencje w Gdańsku w których biorą udział nasi instruktorzy zdobywając dodatkową wiedzę i układy choreograficzne .
Nasi instruktorzy są uśmiechnięci, sympatyczni i przyjacielscy a do prowadzonych zajęć zawsze podchodzą ze szczególną starannością i sumiennością. Potrafią przy tym wprowadzić miłą atmosferę na aerobiku, dzięki czemu nikt nie czuje się źle.
Kładziemy szczególną uwagę jakość ćwiczenia naszych Klientów, dlatego nasze grupy są nieliczne- max 15 osobowe po to, aby instruktor mógł do każdej Pani podejść i ją skorygować jeśli nieprawidłowo wykonuje ćwiczenia.

Zalety:

 • małe grupy osób ćwiczących;
 • indywidualne podejście do Klienta;
 • profesjonalizm prowadzonych zajęć;
 • różnorodność zajęć dla każdego poziomu zaawansowania;
 • joga, zajęcia dla Kobiet w ciąży,
 • zajęcia taneczne, patrz nowości !
 • miła i sympatyczna atmosfera na zajęciach.

 

Magdalena Budkowska-Naleźnik

Nauczyciel wychowania fizycznego ze specjalnością gimnastyki korekcyjnej, kilkunastoletni instruktor fitness oraz trener personalny. Ukończyła wiele kursów przygotowujących do profesjonalnego prowadzenia zajęć. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki przez dobór odpowiedniego zestawu ćwiczeń oraz koryguje wady postawy. Sport jest jej pasją od najmłodszych lat. W przeszłości uprawiała lekką atletykę. Fanka wycieczek rowerowych i zdrowego odżywiania.

Olena

Magister Wychowania Fizycznego US, instruktor fitness (certyfikat Profi Fitness), trener oraz sędzia pływania z kilkuletnim doświadczeniem. Pasjonatka wszelkich form aktywności fizycznej, przez wiele lat uprawiała balet oraz gimnastykę. Obecnie skupia się na fitness i ciągłym doskonaleniu się w tej dziedzinie, uczestniczy w warsztatach, kursach i konwencjach. Uważa, że fitness to nie tylko uroda, zgrabna sylwetka i jędrne ciało, ale większa energia, lepsze zdrowie, równowaga ducha, odporność na zmęczenie.

Marta

Wieloletnie doświadczenie na sali. Instruktorka różnych form fitness, spinningu oraz aqua aerobiku. Podczas zajęć dużą uwagę poświęca technice pozwalającej na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Stara się, aby prowadzone zajęcia były nie tylko treningiem sportowym, ale również dawały korzyści zdrowotne.

Monika

Ekonomistka z wykształcenia, aktualnie zajmuje się realizacją projektów unijnych traktujących o rozwoju turystycznym województwa i pilotowaniem grup wycieczkowych. Wieloletni instruktor fitness, zapalona cyklistka biorąca udział w rajdach rowerowych, ostatnio jej pasją jest wspinaczka górska. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć na sali- body shape, step, body ball, pump; zajęć spinningowych; aqua-aerobicu. Uczestniczka wielu konwencji i warsztatów fitness wciąż rozwijająca swoją wielką sportową pasję o nowe trendy i dokształcająca się w tym zakresie. Skutecznie zaraża swoim optymizmem uczestników zajęć i motywuje ich do prowadzenia zdrowego stylu życia.


instru_01instru_02instru_03instru_04

Lototypy fitness club

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

 • Pn.-Pt. - 7.00 - 22.30
 • Sob. Niedz. - 8.00 - 19.00
   

 

Havet Hotel Logo ekspert fitness logo Brubeck Body guard Nutrend Logo Sports Art Fitness logo Power Balance Polska Logo