Fitnes Club Szczecin

Siłownia

altTrening siłowy to wspaniała droga do uzyskania wymarzonej sylwetki. Dzięki niemu można: rozbudować, ujędrnić, wzmocnić mięśnie oraz zredukować ilość tkanki tłuszczowej. Regularny trening na siłowni poprawia kondycję fizyczną i sprawność całego organizmu. Jest on idealnym rodzajem aktywności dla osób, które preferują trening indywidualny nad zajęcia w grupie. Jego podstawą jest systematyczność. Łącząc ćwiczenia z wykorzystaniem maszyn i ciężarów wolnych z treningiem aerobowym dostarczamy mięśniom różnorodnych bodźców, co sprzyja kształtowaniu sylwetki.

Wszystkim osobom, które zaczynają treningi na siłowni polecamy konsultacje z Trenerami Personalnymi w zakresie planu treningowego, dietetyki i suplementacji.


silownia_01silownia_3silownia_5siownia 5siownia 7

 

Małgorzata Gąsior

- trener personalny (treningi i porady dietetyczne, układanie planów treningowych)
 
- instruktor fitness
  • tel. 502 250 509
 

Karol Galaszek

Rozpoczynając współpracę ze mną, mogą być Państwo pewni, że zostaną poprowadzeni od podstaw. Zrobimy rewolucję w Państwa stylu życia, jeśli taka będzie potrzeba. Sprawdzimy, z jakimi grupami mięśni jest problem, a następnie znacznie je wzmocnimy, korzystając nie tylko z ćwiczeń siłowych, ale i odpowiedniej diety i suplementacji (w tych dziedzinach nieustannie pogłębiam swoją wiedzę - jest to moja kolejna pasja).

Karol Galaszek

Trener personalny

  • kom. +48 880 550 319
  •  

 
Olena

Zaprasza na wspólne treningi
Trener personalny.
Instruktor fitness.
Instruktor gimnastyki dla dzieci i zdrowego kręgosłupa.
Instruktor aqua aerobiku.
Trener pływania II stopnia.
Sędzia pływania I klasy.
Ratownik WOPR.

  • kom. +48 731 985 876


 

Katarzyna Madalska

Absolwentka AWF w Poznaniu na Wydziale Turystyki i Rekreacji (w specjalności: rekreacja ruchowa ) oraz na Wydziale Wychowania Fizycznego (w specjalności: wychowanie fizyczne dla nauczycieli). Instruktorka fitness, ratownik WOPR oraz dyplomowany trener personalny. Stale wzbogacam swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w międzynarodowych konwencjach fitness oraz w warsztatach z zakresu profilaktyki bólów kręgosłupa. Od kilku lat prowadzi prozdrowotne formy aerobiku – pilates i zdrowy kręgosłup.


Informacje i zapisy pod nr tel: +48 731 985 876

Lototypy fitness club

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

  • Pn.-Pt. - 7.00 - 22.00
  • Sob. Niedz. - 8.00 - 19.00
     

Honorujemy płatność kartą

 

Havet Hotel Logo ekspert fitness logo Brubeck Body guard Nutrend Logo Sports Art Fitness logo Power Balance Polska Logo