Fitnes Club Szczecin

Opisy zajęć

ABT: to skrót od trzech angielskich słów:

Abdominal-brzuch, Buttocks-pośladki, Thighs-uda.
Trening ukierunkowany na kształtowanie dolnych partii ciała.
Cel zajęć: doskonalenie koordynacji ruchowej, zwiększenie wytrzymałości, spalanie tkanki tłuszczowej, wzrost kondycji fizycznej
Dla kogo: dla każdego
Efekty: sprawność fizyczna, wyrzeźbiony brzuch, mocne zgrabne pośladki.

TRENING OBWODOWY

Jest to kompleksowy trening poprawiający ogólną sprawność fizyczną, kondycję i wytrzymałość siłową, a także skutecznie redukujący tkankę tłuszczową. Podczas treningu wykorzystywany jest obwód z poszczególnymi stacjami, dzięki którym angażujemy do pracy różne partie mięśniowe. W tego rodzaju treningu wykorzystywany jest różnorodny sprzęt sportowy m.in. hantle, piłki, stepy czy skakanka. Trening obwodowy to intensywny wysiłek zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, ale przede wszystkim to świetna zabawa dla każdej z Pań oraz Panów.

BPU

Zajęcia przeznaczone dla osób, którym zależy na kształtowaniu i modelowaniu dolnych partii mięśniowych. Są to nieskomplikowane ćwiczenia, z dużą liczbą powtórzeń na takie grupy mięśniowe jak: brzuch, pośladki i uda. Na tych zajęciach pracujemy nad jędrnym ciałem oraz harmonijnym wyglądem mięśni. Zajęcia dla początkujących. (55 min.)

Body Shape

Trening, którego celem jest kształtowanie całej sylwetki. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia np. hantle, gumy, stepy lub bez niego. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania. (55 min.)

Body Ball

Zajęcia z wykorzystaniem piłek o średnicy 65 i 75 cm, niezwykle bezpieczne, skutecznie wyszczuplające, modelujące i rozciągające całe ciało. Głównym celem zajęć jest wzmocnienie mięsni posturalnych, które są odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała, a także wzmocnienie mięśni brzucha, pośladków i ud. (55 min.)

Step & Shape

Proste zajęcia wzmacniające całe ciało w kombinacji kroków podstawowych na stepie. Zajęcia kształtujące i modelujące sylwetkę. Doskonały spalacz tłuszczu. (55 min.)

Pilates

Nieaerobikowy system ćwiczeń wzmacniających całe ciało, w szczególności głębokie partie mięśni, tzw. „ core stability”. Niezwykle efektywne ćwiczenia inspirowane jogą, baletem oraz ćwiczeniami siłowymi. Ich istotą jest spinanie, rozluźnianie i rozciąganie mięśni (streching). Ćwiczenia wykonywane są przy spokojnej muzyce, która wprowadza w dobry nastrój i pozwala pozbyć się napięć mięśniowych. Dzięki precyzyjnym i spokojnym ruchom można wysmuklić sylwetkę, rozciągnąć mięśnie oraz wzmocnić brzuch. Ponadto poprawia się równowaga i świadomość ciała. (55 min.)

Pump

Trening łączący elementy treningu oporowego z treningiem aerobowym. Jego celem jest wzmocnienie i kształtowanie większości grup mięśniowych oraz spalanie tkanki tłuszczowej i poprawa wydolności organizmu. Zróżnicowanie ciężaru sztangi pozwala na indywidualizację treningu. Trening dla każdego, bez względu na płeć, wiek oraz poziom sprawności fizycznej. (55 min.)

Trening Funkcjonalny - (in. prozdrowotny)

Redukuje tkankę tłuszczowa, poprawia wytrzymałość mięśni, stabilizuje stawy przez co zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji podczas ćwiczeń jak i codziennych obowiązków. Ma wpływ
na poprawę postawy ciała i poprawę kondycji ruchowej, zwiększa wydolność organizmu. Brak przeciwskazań -dla każdego.

Aqua Aerobic

Aerobik, który wykorzystuje wspaniałe medium, jakim jest środowisko wodne. Doskonale odciąża stawy, kręgosłup, rozluźnia mięśnie, a jednocześnie poprawia krążenie i ujędrnia ciało. Ćwiczenia wykonywane są w specjalnych pasach wypornościowych oraz dodatkowych pływakach. Zajęcia niezwykle efektywne. Woda redukuje ciężar o 90%, pomaga wykonywaniu ćwiczeń, których efektem jest spalanie tłuszczu bez nadmiernego zmęczenia. Zajęcia polecamy wszystkim, a w szczególności osobom nie mogącym ćwiczyć na sali, po urazach, ze schorzeniami kręgosłupa, kolan, a także dla osób otyłych i kobiet w ciąży.

Zdrowy kręgosłup

To trening skoncentrowany na profilaktyce bólów kręgosłupa, uczeniu prawidłowej postawy ciała, wyrównywaniu napięć mięśniowych. Odciążenie kręgosłupa, jego stabilizacja oraz silne mięśnie grzbietu – to główne zalety zajeć. Na skutek często przyjmowanej pozycji siedziącej, narażamy kręgosłup na nadmierne napięcia i naprężenia. Ich następstwem są dokuczliwe bóle pleców. Specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń pozwala złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków i zapobiegać ich pogłębianiu. To znakomita przeciwwaga dla siedzącego trybu życia.

Zajęcia spokojne i umiarkowane, przeznaczone dla osób które chcą zapobiec dysfunkcjom kręgosłupa i dyskopatiom, bądź jeśli są po operacji albo epizodach bólowych i nie chcą doprowadzić do pogorszenia dolegliwości.

Power Stretching

Stretching jako forma fitenss powszechnie znana i uważana za nieciekawe, monotonne zajęcia? Na power stretch zmienisz zdanie. Świadoma praca na taśmach mięśniowych wraz z izometryczną oracą ich grup antagonistycznych sprawi, że w niewiarygodny sposób się zmęczsz, a sale opuścisz z uśmiechem na ustach.


Nowość

F.B.W. - Full Body Workout:

Trening calego ciała mający na celu spowodowanie jak największe spalanie kalorii.

Pilates Ball:

Klasyczny pilates urozmaicony ćwiczeniami wzmacniającymi  na piłkach Fitness. Na zajęciach popracujemy nad stabilizacją i mobilizacją mięśni głębokich, rzeźbą brzucha oraz elastycznością całego ciała.

TBC: (Total Body Conclition)

Zajęcia o charakterze wytrzymałościowo - wzmacniające. Rozpoczynają się choreograficzną rozgrzewką po której następują ćwiczenia z wykorzystaniem piłek, hantli, gum i stepów. Ćwiczenia w pozycjach stojących, podpartych oraz pozycjach leżących. Zajęcia te charakteryzują się dużą ilością powtórzeń tych samych ćwiczeń, które są przeplatane elementami cardio. Trening kończy się około 10 minutowym stretchingiem. Odmiana zajęć, które zwiększają wydolność organizmu, przyspiesza spalanie tłuszczu, poprawia koordynację ruchową. Przeznaczone ćwiczenia dla osób średniozaawansowanych, w każdym wieku. W czasie jednych zajęć można spalić nawet 600 kalorii.

Slim-fit

Zajęcia aerobowe, proste układy taneczne, ksztaltujące wszystkie ważne grupy mięśniowe, oraz kombinajce ćwiczeń wzmacniających uda i  pośladki. Po 35 minutach ciągłego ruchu, przechodzimy do wzmacniania mięśni brzucha. Kończymy relaksem, przy nastrojowej muzyce, rozciągając wszystkie mięśnie. Zajęcia polecane dla osób chcących spalić zbędne kalorie, poprawić kondycje i wysmulić sylwetkę.

Zumba

Jest to mix tańca latino, afrikan dance, cha-cha, itp. Proste kroki taneczne, ułożone w kombinację kroków. Są to zajęcia aerobowe, dzięki którym spalamy zbędną tkankę tłuszczową, ćwiczymy koordynację i wysmuklamy całą sylwetkę. Zajęcia dla każdego, zwłaszcza dla osób lubiących taniec.

Brzuch pośladki uda

Zajęcia kształtujące i wzmacniające, nastawione na ćwiczenia dolnych partii ciała i mięśni brzucha. Zaczynamy krótką rozgrzewką, następnie przechodzimy do ćwiczeń wzmacniających, na koniec rozciągamy całe ciało. Zajęcia dla każdego, szczególnie polecane dla osób chcących wysmuklić brzuch-uda-pośladki.

Pilates Ball:

Klasyczny pilates urozmaicony ćwiczeniami wzmacniającymi  na piłkach Fitness. Na zajęciach popracujemy nad stabilizacją i mobilizacją mięśni głębokich, rzeźbą brzucha oraz elastycznością całego ciała.

Body&Mind:

To zestaw ćwiczeń na których wykorzystywane są techniki pilates, zdrowy kręgosłup, yoga (joga), stretching. Zajęcia dostępne są dla każdego bez względu na wiek czy stopień zaawansowania.
Lototypy fitness club

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

  • Pn.-Pt. - 7.00 - 22.00
  • Sob. Niedz. - 8.00 - 19.00
     

Honorujemy płatność kartą

 

Havet Hotel Logo ekspert fitness logo Brubeck Body guard Nutrend Logo Sports Art Fitness logo Power Balance Polska Logo