Fitnes Club Szczecin

O nas

STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO I REHABILITACJI położony jest w zielonej części miasta Szczecina. To miejsce stworzone o wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm i niezwykle przyjazną atmosferę. Nasze studio to ponad 500 m2 klimatyzowanych powierzchni, w tym 2 sale do ćwiczeń siłowych, sala cardio, oraz sala do aerobiku i spinningu. Naszym atutem jest basen, w którym prowadzone są zajęcia z aqua- aerobiku oraz doświadczona kadra trenerów i instruktorów, dla których fitness i bycie fit jest pasją i sposobem na życie.

Dzisiejszy świat to czas szybkich zmian, ciągły pośpiech, napięcie, stres oraz brak czasu na odpoczynek. To wszystko negatywnie wpływa na nasz organizm. Co zrobić, by poczuć się lepiej? Wystarczy przyjść i odwiedzić nasze studio. Tutaj wzmocnisz ciało, zrelaksujesz duszę, naładujesz się pozytywną energią, która jest tak potrzebna , by móc pokonywać codzienne trudności.

alt

Gwarantujemy, że Twoje nabierze nowych wartości i stanie się bardziej „fit”. Z nami odkryjesz entuzjazm i radość płynącą z ruchu.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć i jakie zajęcia wybrać z nasze j oferty chętnie Ci doradzimy i pomożemy.

Nasze Centrum otrzymało Certyfikat „PROZDROWOTNE STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO I REHABILITACJI”.

„Każdy jako gość lub klient wraz ze swoimi indywidualnymi życzeniami i potrzebami, stoi w centrum zainteresowania naszego działania. Dla zrealizowania Twoich osobistych celów treningowych zaangażujemy całą naszą wspólną wiedzę, doświadczenie i fachowe kompetencje


basen01lazienka01mcmc02recepcja01

Lototypy fitness club

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

  • Pn.-Pt. - 7.00 - 22.00
  • Sob. Niedz. - 8.00 - 19.00
     

Honorujemy płatność kartą

 

Havet Hotel Logo ekspert fitness logo Brubeck Body guard Nutrend Logo Sports Art Fitness logo Power Balance Polska Logo